Nazywam się Daniel Domański, a firma Bike Market Daniel Domański została założona w 2010 roku.

Rowery to moja pasja i sposób na życie. Z branżą jestem związany już kilkanaście lat. Moi rodzice prowadzą sklep stacjonarny, a pomagając w rodzinnym biznesie zdobyłem doświadczenie i kontakty handlowe. Pomysł na działalność e-comerce zrodził się spontanicznie i w pierwszych latach działalność opierała się głównie o sprzedaż za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro. Mogę pochwalić się dużym zaufaniem klientów, które podkreśla fakt uzyskania ponad 20 tysięcy pozytywnych komentarzy.

Potrzeba nowych wyzwań popchnęła mnnie ku stworzeniu niezależnego sklepu interentowego. W sklepie chiałbym Państwu świadczyć usługi na poziomie nie niższym niż dotychczas. Dokładam wszelkich starań aby opisy i realne zdjęcia odpowiadały jak najbardziej oferowanym produktom.

Staramy się dostarczyć produkt w możlwie najkrótszym czasie i zaspokającym Państwa potrzeby.

Jazda rowerem jest dla mnie przyjemnością i w każdej możliwie wolnej chwili wsiadam na mój ulubiony jednoślad. Ostatnio zainteresowałem się maratonami rowerowymi, w których startuję dla przyjemności, ale dobry wynik też jest pozytywnym dodatkiem.

Cały czas się uczę , bo jak ktoś mądry kiedyś napisał "człowiek się uczy całe życie". Staram się być na bierząco z nowinkami technicznymi. Cały czas odkrywam i uczę się zagadnień technicznych związanych z rowerami. W miarę moich skromnych możliwości służę Państwu pomocą techniczną, a w szczególności w zakresie oferowanych przez mój sklep produktów. Nie sposób jest jednak znać się na wszystkim związanym z rowerami , bo chyba nie ma takiej osoby, która miała by wiedzę techniczną na każde zagadnienie związane z tą branżą. Mam nadzieję jednak, że moja wiedza jest na tyle duża, że będę w stanie Państwu pomóc w razie zaistaniałej potrzeby.

 

Serdecznie zapraszam do zakupów,

 

właściciel Daniel Domański